O firmie

Sztandarem naszej firmy jest zadowolenie Klientów oraz profesjonalna i miła obsługa w domu Klienta.

 

Premium Pożyczki SA jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową wyłącznie z Polskim kapitałem funkcjonującą od stycznia 2013 roku. Zbudowana na wieloletnim doświadczeniu oraz solidnej pracy kadry zarządzającej opartej na uczciwych i rzetelnych doradcach finansowych.

Działalność naszej firmy obejmuje niemal całą Wielkopolskę i tereny jej przyległe. Rozpoczęliśmy swoją działalność na terenie województwa Lubuskiego, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary, Sulechów. Z uwagi na Państwa zapotrzebowanie oraz rozwój firmy uruchomiliśmy oddział w Koninie oraz w Bydgoszczy jednocześnie rozpoczniemy oferowanie usług Klientom mieszkającym w województwach dolnośląskim, kujawsko-pomorskim oraz w Gdańsku.

Premium Pożyczki SA jest firmą dbającą o komfort Klienta, dlatego naszym priorytetem jest zadowolenie i realizowanie potrzeb Klienta oraz świadczenie usług przez wyszkolonych Doradców Finansowych.

 

W kierownictwie Spółki zasiadają managerowie od lat związani z branżą pożyczek gotówkowych.

Spółka Premium Pożyczki SA została utworzona na mocy statutu założycielskiego i ustanowiona Aktem Notarialnym w dniu 20.12.2012 podpisanym w Kancelarii Notarialnej Małgorzata Kępińska-Rusek, Ewa Helena Serafin, Artur Robert Rusek Spółka Cywilna z siedzibą w Warszawie 00-503, ul. Żurawia 6/12 lok. 427

Zarząd Spółki stanowią:
Tomasz Wysocki – Prezes Zarządu

Rada Nadzorcza:
Andrzej Brzeski – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Tomasz Rohloff – Członek Rady Nadzorczej
Janusz Bigus – Członek Rady Nadzorczej